Sesja – ją każdy chce zaliczyć

Na stronach typu: Kwejk, Demotywatory, bebzol, Facebook powstało już wiele błyskotliwych tekstów odzwierciedlających sytuację studentów podczas sesji. Jeden z nich głosi: „Podczas sesji piorę, sprzątam i gotuję”. Tak sobie dzisiaj o tym przypomniałam i pomyślałam, że faktycznie pranie już zrobione, mieszkanie posprzątane, obiad ugotowany, nic tylko czekać aż styrany mąż wróci z pracy. Zje pyszny obiadek podczas którego zda mi relację z kolejnego dnia zmagań w Biedronce. Co będziemy później robić? Pilnie się uczyć! W końcu, co dwie głowy, to nie jedna ;)

No właśnie, sesja – czas, kiedy czuć zdecydowanie większą jedność wśród studentów, doba jest stanowczo za krótka, a nasze priorytety wywracają się nam do góry nogami. Na szczęście ten stan nie trwa długo i gdy się tylko skończy, wszystko powraca na swoje dawne miejsce. Jak się już zapewne domyślacie – na czas sesji będę musiała troszeczkę ograniczyć ilość i charakter wpisów. Nie wykluczone, że dodam coś krótkiego, co stworzę najprawdopodobniej w przerwach między nauką. Dłuższe i bardziej wymagające teksty zamieszczę dopiero po sesji. Również po sesji czekają na Was niespodzianki i innowacje, które z pewnością przypadną Wam do gustu, tylko czekajcie cierpliwie ;)

Na koniec, chciałabym życzyć wszystkim studentom połamania piór/długopisów (skreślić niepotrzebne) na egzaminach pisemnych, a także odebrania mowy na ustnych. I oby rozkład sił był odwrotny ;)

Reklamy

6 komentarzy do “Sesja – ją każdy chce zaliczyć

  1. A ja w okresie sesji (niezależnie od ilości egzaminów ), wręcz przeciwnie – odkrywam pokłady czasu wolnego. Ale na każdego to chyba inaczej działa :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s